מתקשרים

תקשורת לכיתה י"א

   


שערים ללימוד היסטוריה - יוון ורומא

היסטוריה לכיתה ו'

    

לשלוט בחומר

כימיה לכיתה ט'


 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
     
דף הבית>תפריט>
אודות

הוצאת כנרת זמורה-ביתן דביר היא ההוצאה הגדולה בישראל. ההוצאה המאוחדת היא תוצאה של  מיזוג משנת 2001 בין הוצאת זמורה-ביתן שמקורה בהוצאת מחברות לספרות ההיסטורית (1940) מיסודו של ישראל זמורה והוצאת דביר מיסודו של ביאליק 1924 ובין הוצאת כנרת שנוסדה לפני כ-20 שנה על ידי יורם רוז ותלמה אליגון-רוז. ערן זמורה ויורם רוז הם המנכ"לים של ההוצאה. ההוצאה גם שותפה בבעלות על רשת הספרים צומת ספרים.

פעילותה של ההוצאה רחבה ביותר וכוללת תחומי עניין רבים: ספרות מקור, ספרות תרגום, ספרי מתח, ספרי שירה, מדע ומדע פופולרי, הגות ופילוסופיה, ידיעת הארץ, פסיכולוגיה, ספרי יהדות, ספרי נוער וילדים, ספרי לימוד, מילונים ולקסיקונים. ההוצאה מוציאה כ-320 כותרים בשנה מתוך כ-4000 כותרים היוצאים לאור מדי שנה בישראל.
יחידת ספרי לימוד הוקמה בהוצאת כנרת לפני כ-15 שנים. במהלך השנים יצאו לאור ביחידת ספרי לימוד מספר סדרות איכותיות שקיבלו את אישור הועדה לאישור ספרי לימוד ומוכרות בבתי ספר רבים במדינת ישראל: דרך המילים - סדרת מקראות המובילה בתחום המקראות מזה כ-15 שנים, ספרי תורה פירוש ועריכה ללומדים צעירים, זה הטבע שלי לכיתות א,ב. סדרות חדשות יותר: פשוט חשבון, מסע מדע,שורשים וכנפיים, ומולדת וחברה 
הנמצאות בתחילת דרכן וזוכות לשבחים רבים על התאמתן לתכניות הלימודים החדשות, הלימוד הרב תחומי, ועל פיתוח מיומנויות החשיבה מסדר גבוה המשולב בהם. מחברי ספרי הלימוד של הוצאת כנרת הינם אנשי חינוך שלימדו שנים רבות בבתי הספר ועבור לתחומי ההדרכה והאקדמיה תוך שמירה על קשר עם בתי הספר,מכאן איכותם של הספרים המבוססים על הכרות עם צורכי המורה ועם הבעיות המתעוררות בהוראה למידה בכיתות הטרוגניות.
לבית ההוצאה פונים מידי שנה אנשי חינוך רבים המעוניינים להוציא לאור ספרי לימוד חדשים ואנו בוחנים בשמחה כל רעיון חדש בהתאמה לצורכי צוותי החינוך כפי שאנו מכירים.

בניית אתריםבניית אתרים 

לבירור פרטים על רכישות מרוכזות של ספרי הלימוד ניתן ליצור קשר עם המפיץ רוז הפצות
בטלפון: 0732257606, בפקס 088603000 ובמייל
 
 

tami.p@kinneret-zmora.co.il